DPA - Dijital Performans Ajansı

E-ticaret danışmanlığı ve e-ticaret sitesi hizmeti görselidir.

E-Ticaret, ürünlerinizin internet ortamında satışını yapmanıza verilen isimdir.

E-Ticaret’e başlamak isteyen kişiler/kurumlar her ne kadar büyük hevesler ile bu işe girseler de bazen onlar için hüsranla sonuçlanabiliyor. Bunun sebebi şans veya ürünlerinizin kötü olması değildir. Tamamen hizmet aldığınız ajans, E-Ticaret sistemi ve süreç yönetimi ile alakalıdır.

E-Ticaret’e başlamak bir E-Ticaret sitesi açmaktan ibaret değidir. Eğer yüksek satışlar ve cirolar hedefliyorsanız pazaryeri (HepsiBurada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, v.b)  entegrasyonları yapmanız sizler için bir avantaj olacaktır. 

E-Ticaret Sistemleri, Süreç Yönetimi ve Danışmanlığı konusunda sizlere yardımcı olabiliriz!
Buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başarılı bir E-Ticaret Nasıl Olur?

İlk aşamada siz değerli müşterilerimize sağlam bir altyapısı olan E-Ticaret Sitesi gereklidir.
Mail, SMS Entegrasyonları olan, Ön Muhasebe Modülü içeren, Kargo Modülü bulunan ve bütün plarformlardaki satışlarınızı tek bir ekrandan yönetebileceğiniz tamamen otomasyona dayalı ve yapay zekalı bir sistem.
Daha sonrasında ürünlerinize uygun pazaryeri platformlarına entegre olmak önemlidir.
Tüketiciler artık internetten ürünler sipariş vermeye oldukça alıştı. Fakat siparişleri için sürekli popüler pazaryeri platformlarını kullanmaktalar. Bu yüzden bu platformlara entegre olmak size ekstra müşteri/satış getirecektir.

Sosyal Medya, SEO ve İnternet Reklamcılığı da oldukça önemlidir. 
Bu tür ‘Dijital Pazarlama‘ odaklı çalışmalar sizlerin ürünlerini tanıtacak ve yeni müşteriler kazandıracaktır.

İşin özü;
E-Ticaret, geniş ve derin bir konu eğer başarılı odaklı bir E-Ticaret serüvenine başlamak istiyorsanız doğru bir ajans ile çalışmalısınız. En uygun fiyatlar ve üst düzey müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibimiz doğrultusunda sizlere başarı odaklı bir garantiyle hizmet verebiliriz. 
Hemen İletişime Geç!

Eren MISIRLI
Proje Yöneticisi
DPADijital Performans Ajansı 

Categories